بومیسم | شبکه اجتماعی تخصصی گردشگری
جستجو
روستاي براگور

توضیحات

روستای براگور با جمعیتی حدود ۱۰۰ خانوار ، منطقه ای خوش آب و هوا می باشد که موقعیت جغرافیایی آن در ۳۰ کیلومتری جاده رشت – قزوین و روبروی روستای امام زاده هاشم می باشد. روستابراگور دارای مردمانی بسیار مهمان نواز می باشد.
نحوه دسترسی به روستا برای بازدیدکنندگان محترم بشرح ذیل می باشد:
۱- عزیزانی که از سمت قزوین به روستا تشریف می آورند بایستی پس از گذر از شهر های لوشان -منجیل-رودبار و رستم آباد و بلافاصله پس از عبور از روستای زیارتی امام زاده هاشم از پل بلوکات عبور و در اولین دو راهی پس از عبور از رودخانه، وارد فرعی سمت راست – خیابان گلستان شرقی- می شوند که ابتدای روستا می باشد.
۲- بازدیدکنندگان محترمی که از سمت رشت قصد بازدید از روستا را دارند می باید بطرف جاده رشت- قزوین حرکت و پس از طی مسافتی حدو ۳۰ کیلومتر وارد روستای زیارتی امام زاده هاشم می شوند که از خط کناری جاده حرکت و پس از اتمام روستای مذکر از روی پل دوربرگردان وارد لاین مخالف شده و پس از گذشتن از روستای امام زاده هاشم از پل بلوکات عبور و ادامه مسیر همانند بند ۱ می باشد.در روستای براگور مرقد مطهر دو تا امام زاده بنام امام زاده صالح(ع) و امام زاده ابراهیم(ع) قرار دارد.
سالانه میزبان مهمانان عزیزی از نقاط مختلف استان گیلان و حتی برخی از استاه های دیگر می باشد.طبیعت حاشیه مزار این دو بزرگوار بسیار دیدنی برای گردشگران محترم می باشد. دارای فضای سبز و جاده جنگلی با تنوع گوناگون درختان در حاشیه جاده که حقیقتاً علاوه بر فضای معنوی حاکم بر این موقعیت جغرافیایی، بسیار جذاب و دیدنی است. قدمتون رو چشمامون تشریف بیارین

گالری / عکس

بررسی موارد - 0

نظری برای این پست ثبت نشده است

ارسال بررسی

برای ارسال نظر خود ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

ارسال شده توسط :

روستا شناسی
روستا شناسی 2461 جاذبه ی ثبت شده

برچسب ها

جاذبه های مشابه :