بومیسم | شبکه اجتماعی تخصصی گردشگری
جستجو
آبشار لونک

توضیحات

#لونک نام #آبشار زیبایی در جاده #سیاهکل به طرف دیلمان است.#آبشار_لونک، آبشاری کوچک ولی زیبا می باشد که پهنای دو طرف آن به 20 متر می رسد که به گفته اهالی در فصول بهار و تابستان آب زیاد می شود دو نهر (کانال)آبشار به هم می پیوندد و آبشار بزرگ و پهناوری را تشکیل می دهد. این آبشار طبیعی و دارای طبیعت بکر و دیدنی است . آب و هوای لونک در بهار و تابستان مطبوع است و گردشگران زیادی را جذب خود می کند اما در زمستان هم مشتاقان طبیعت به تماشای آبشار می شتابند.
آبشار لونک جلوه اى از طراوت ، شادابى و زیبایى را به نمایش مى گذارد، این آبشار در دل #جنگل قرار دارد و تفرجگاهى مهم به شمار مى رود، در اطراف این آبشار علاوه بر جریان #رودخانه ها و #چشمه ها، زیبایى هاى طبیعى منظره اى بدیع پدید مى آورند که دیدن آنها به خاطره اى فراموش نشدنى تبدیل مى شود.
درختان سربه فلک کشیده راش، ممرز، توسکا، خرمندی، انجیری، رستنی ها گوناگون و گلهای رنگارنگ پیرامون آبشارلونک و همچنین آب و هواى مساعد، زیبایى و جذابیت ویژه اى به این آبشار بخشیده است، زیبایى این منطقه در بهار و تابستان وصف ناپذیر است، وجود گونه هاى مختلف پرندگان و انواع گلهاى زیبا پیرامون ، آبشار لونک را به یکى از جاذبه هاى توریستى مهم استان حتی ایران تبدیل کرده است .
از دیگر مناطق دیدنی در این منطقه می توان به جنگلهای طبیعی حاشیه مسیر سیاهکل به دیلمان ، رودخانه بسیار زیبا با آب بسیار خنک در تابستان که فاصله دسترسی آن از سطح مسیر به علت قرار گرفتن در دره گاهی به بالای 100 متر می رسد و منطقه سرسبز دیلمان اشاره کرد.

پ ن: لطفا در حفظ طبیعت کوشا باشیم.

گالری / عکس

بررسی موارد - 0

نظری برای این پست ثبت نشده است

ارسال بررسی

برای ارسال نظر خود ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

ارسال شده توسط :

سفرکجابریم
سفرکجابریم 80 جاذبه ی ثبت شده

برچسب ها