بومیسم | شبکه اجتماعی تخصصی گردشگری
جستجو
شهربازی سرزمین خورشید

توضیحات

همانطور که پیش تر هم توضیح دادیم مشهد علاوه بر زیارتی بودن سیاحتی نیز میباشد. از آنجایی که مسافرت های زیارتی شاید جذابیت چندانی برای کودکان نداشته باشد، بهتر است در برنامه ریزی برای سفر به فکر فرزندان خود نیز باشیم. شهربازی سرزمین خورشید مشهد یکی از مکان هایی است که به شما مسافران عزیز تور مشهد این امکان را میدهد تا بتوانید با خیالی آسوده سفر کنید و خیالتان راحت باشد که به کودکان شما نیز خوش خواهد گذشت. در این قسمت قصد داریم به توضیح بیشتری درباره این شهربازی بپردازیم تا شما را بیشتر با جزئیات آن آشنا نماییم.نزدیکی این شهربازی به بازار بین المللی یکی دیگر از مزیت های این مجموعه میباشد که باعث میشود والدین عزیز بتوانند به راحتی و فارغ از هر گونه نگرانی به خرید و گشت و گذار بپردازند و خیالشان راحت باشد که بچه ها در حال بازی هستند.
این مجتمع تفریحی در زمینی به مساحت حدودا ۱۷۰۰۰ مترمربع در مقابل بازار بین المللی کاوه اجرا شده است. توجه به امنیت، رفاه و امکان بازی و نشاط برای کودکان و بزرگسالان از شاخص های طراحی و اجرای این پروژه بوده است. شهربازی سرزمین خورشید با تعداد حدود ۲۰ دستگاه و وسیله ایمن برای بازی و تفریح و محیطی وسیع با امکاناتی از قیبل پارکینگ اختصاصی، سینمای تابستانی، پیست اتومبیلرانی و نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی، فضای مناسبی برای تفریح و آموزش خانواده ها فراهم نموده است. در انتهای بلوار خیام و در روبه روی مجتمع تجاری سپاد مجموعه تفریحی سرزمین خورشید به مساحت ۱۷۰۰۰ مترمربع ساخته شده که حدود ۲۰ دستگاه وسیله ایمن برای بازی و تفریح گروه سنی کودک و بزرگسال موجود می باشد. از امکانات دیگر این مجموعه می توان به پارکینگ اختصاصی، سینمای تابستانی، پیست اتومبیلرانی اشاره نمود.
اگر به دنبال یک مجموعه تفریحی مناسب در مجاورت مراکز خرید منطقه سپاد هستید این مجموعه می تواند از بهترین انتخاب های پیش رو باشد.
آدرس: انتهای بلوار خیام – بزرگراه قائم – میدان خیام.

گالری / عکس

بررسی موارد - 0

نظری برای این پست ثبت نشده است

ارسال بررسی

برای ارسال نظر خود ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.