قوانین و مقررات

1. از درج هر نوع مطلب که بر خلاف قوانين جاري کشور جمهوري اسلامي ايرانه، اکیدا پرهيز کنید.

2. نمایش مطلب اعضا در سایت به معنی تایید آن نیست و مسئولیت به عهده نویسنده ی مطلب می باشد.

3. مدیریت سایت حق ویرایش عقاید/نظرات کاربران را به خود نمیدهد، اما طبیعتا حق حذف آن ها را دارد.

4. لينك دادن به موسيقي‏ها و فيلم‏هاي غيرمجاز و تبليغ براي روش‏هاي ناسالم كسب درآمد از طريق اينترنت ( سيستم هاي هرمي ) و فيلتر شكن ها تخلف محسوب می گردد.

5. هر گونه کلمه رکیک/سیاسی/توهین و یا هر محتوای مغایر با قوانین مسدود می شود.

6. مسدود کردن ip و یا حساب کاربری در صورت نقض کردن قوانین حق وبسایت بومیسم می باشد.

7. اظهارنظرها باید مودبانه و با جملات مناسب نوشته شود.

8. نظرها نباید شامل موردی غیرقانونی یا اعتراض برانگیز باشد: موارد غیرقانونی، آزاردهنده، افتراآمیز، توهین آمیز، تهدیدآمیز، مخرب، مستهجن، ضددین، شامل اشارات جنسی، نژادپرستانه یا به هر صورت اعتراض برانگیز قابل قبول نیست و از روی بومیسم حذف می گردد.

9. جعل هویت ممنوع است. لطفا خودتان را به عنوان شخصی دیگر معرفی نکنید. اگر تمایل ندارید اسم کاملتان درج شود، فقط از اسم کوچک استفاده کنید ولی نام اشخاص دیگر را استفاده نکنید.

10. نام کاربری شما هم نباید شامل کلمات نامناسب (بی ادبانه یا توهین آمیز) باشد.

11. اکثر محتوایی که در بومیسم منتشر می گردد توسط مردم فرستاده شده است. اظهارنظرهایی که در بومسم ابراز می شود متعلق به مردم بوده و نه سایت بومیسم و همکارانش، در غیر اینصورت به طور واضح اعلام خواهد شد. بومیسم مسئولیتی در قبال محتوایی که توسط مخاطب ها در سایت بومیسم یا هر سایت دیگر قابل دسترسی از طریق بومیسم منتشر می شود، ندارد. هر لینکی به سایت های دیگر از بومیسم نشانه تایید محتوای آن توسط ما نیست و استفاده از آن سایت ها با مسئولیت خود شما خواهد بود.

12. به شرط رعایت از شرایط استفاده، بومیسم به شما اجازه غیر انحصاری برای نمایش فایلهای تصویری و صوتی بومیسم و مطالب بومیسم را که از طریق سرور بومیسم ارائه می شود روی سایت خود میدهد.

13. همه ی حقوق فایلها از جمله حقوق معنوی مطالب محفوظ و متعلق به بومیسم باقی می ماند.

14. این اجازه رسمی شامل استفاده از لوگوی بومیسم یا هر نشانه تجاری بومیسم نیست.